JOAN MIRÓ, färglitografi, "Derrière le miroir" nr 93, 1956, "Dix ans d'édition", signerad i trycket.
"Femme au miroir". Bildstorlek ca 37 x 54 cm.
Inga synliga skador. Ej examinerad ur ram. Sedvanligt mittveck.
Maeght nr 174.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
6 000 SEK