VÄGGLYSTRAR, 2 par. För två resp tre ljus.

Mässing. Ett par behängt med prismor, H ca 28, det andra paret H ca 25 inkl montering.

Prismor ej kompletta, med nagg, skador.

Utropspris
1 500 SEK