Fanerat med lövträ. Två lådor, skåpsdörr samt ett par glasade skjutdörrar. Bredd 126, djup 30, height 83 cm.
Slitage. Fanerskador. Repor. Fläckar. Skåpsdörren låst. Nyckel saknas.