HANS ESSELIUS HÅKAN WRETLJUNG, fine art pigment print signerad och numrerad 1/10 a tergo.
"Ebba Grön". Framtagen 2016. Digitalt collage av Polaroidfoton tagna av Hans Esselius och Håkan Wretljung vid en Ebba Grön-spelning på Mariahissen i Stockholm 1979. Bildyta 53 x 52 cm.
Ej examinerad ur ram.