silver, fasettslipat glas och agat, mått cm 3.5 x 3 cm, vikt 9 g. Sannolikt 1800-tal.
Åldersrelaterat slitage
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10