SERVIS, 41 delar, porslin, Kongl Dansk "Musselmalet".
Både första och andrasortering. 9 tekoppar, 9 kaffekoppar, tekanna, kaffekanna, 2 gräddkannor, 2 mjölkkannor, sockerskål, uppläggningsfat, cremekopp, 2 buljongkoppar, vas samt askfat. Även extra fat till kaffekoppar.
Slitage samt nagg.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.