Signerad JL 2015. Relief. Olja på trä. Total storlek inkl ram 124,5 x 124,5 x 10,5 cm.
Slitage. Torrsprickor.
Proveniens
Zetterberg Gallery, Henlsingfors.
Auktionen avslutas
19 timmar 34 minuter
1 900
20 995
2 056
Utropspris
7 000 - 9 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 950 EUR. Läs mer.
Budhistorik (13 bud)
30 aug 8:39
1 900 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
30 aug 8:39
1 870 EUR
30 aug 8:39
1 860 EUR
30 aug 4:40
1 850 EUR
30 aug 4:40
1 840 EUR
30 aug 4:40
1 830 EUR
30 aug 4:40
1 820 EUR
30 aug 4:39
1 810 EUR
30 aug 4:25
1 800 EUR
30 aug 4:24
1 500 EUR
27 aug 20:48
1 005 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
25 aug 22:48
500 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
24 aug 18:06
30 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor