Stål, automatisk, safirglas, datum, gummiband, originalspänne, cert, box, ytterkartong, ca 2001.
Caliber OP III, Verknr. 217170, Serienr. BB 1024634, Referensnr. PAM00086, Boettnr. OP 6553, Limiterad & numrerad (D0201/3000).
Cert ej daterat. Åldersrelaterat slitage. Bakboett gängar ej korrekt. Metallänk ej original. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.