Luis Gispert, fotografi signerad och numrerad 3/6 a tergo
"B17", 2009. Signerad L Gispert och numrerad 3/6 a tergo. C-print monterad på akrylglas och ramad, 126,5 x 215 cm inklusive ram.
Smärre slitage på ram.
Mary Boone Gallery, New York.
Lindqvist Contemporary, Stockholm.
Inköpt från ovanstående av nuvarande ägare.