1293166

Martin Ålund

(Sverige, Född 1967)
Martin ålund, signerad och daterad 2015 a tergo. akryl på duk.

Martin Ålund, signerad och daterad 2015 a tergo. Akryl på duk.

"Chemistry IV". Duk 246 x 188,5 cm.

Proveniens

Björn Springfeldt Family Collection, Stockholm

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst
+46 (0)739 40 08 19

Utropspris
30 000 SEK