Konst Contemporary
1293130

Renato Ranaldi

(Italien, Född 1941)
Renato ranaldi, signerad och daterad 1985. tusch.

Renato Ranaldi, signerad och daterad 1985. Tusch.

"Mortal cosa son io, fattura umana, tutto mi turba, un soffio sol m'abbatte, il tempo che mi crea, quel mi combatte". 70 x 100 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I7
Proveniens

Björn Springfeldt Family Collection, Stockholm

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
15 000 SEK