1292609

Torbjörn Forsberg

(Sverige, Född 1949)
Torbjörn forsberg, skulptur, brons, signerad torbjörn forsberg och daterad 1998.

Torbjörn Forsberg, skulptur, brons, signerad Torbjörn Forsberg och daterad 1998.

Ståndskall. H. 100 cm. L. 133 cm.

Anlupen, borrade hål för montering, ena hornet lagat och något löst.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
60 000 SEK