GEORG ODDNER, fotografi stämpel a tergo, vintage.
Modebild för Wahls. Vintage. Stämplad med fotografens studiostämpel a tergo. Analog C-print, bildyta 23 x 17,5 cm. Oramad.
Obetydligt ytslitage och en obetydligt hanteringsveck vid yttersta högra kanten. Något mjuka hörn.