Christian Dior, väska, "Lady Dior", 2018.
Svart Cannage-quiltat skinn med fodret i rött tyg. Detaljer i guldtonad metall. En dragkedjeförsedd innerficka. Avtagbar axelrem. Etikettmärkt "Christian Dior PARIS", "Made in Italy" samt numrerad. Bredd 32 cm, höjd 25 cm.
Obetydligt ytslitage.