1017
1568657

Rolex, Yacht-Master 42, ca 2022.

Utropspris
150 000 - 170 000 SEK
13 500 - 15 300 EUR
14 600 - 16 500 USD
Simon Naeslund
Simon Naeslund
Specialist Klockor
+46 (0)735 95 68 75

Storlek: 42 mm
Material: 18K guld,
Urverk: automatisk, caliber 3235
År: cirka 2022
Glas: safirglas
Armband: Oysterflex, viklås, storlek E + F
Referensnummer: 226658
Serienummer: P1'64M'199
Verknummer: 48'S28'458
Boettnummer: 2118

Åldersrelaterat slitage. Repor.