Kan inte nå servern

Vintage and fashion

Mode är ett sätt att uttrycka sig och visa vem du är eller vem du vill vara. I denna kategori kan du hitta väskor, accessoarer, kläder och skor från de största modehusen så som Chanel, Louis Vuitton, Hermès, Yves Saint Laurent, Christian Dior och Gucci. Allt från samlarobjekt från 1800-talet... Läs mer

 
107 föremål
Louis Vuitton, "Noé", väska.
1 tim 36m
Louis Vuitton, "Noé", väska.
Aktuellt bud 
555 EUR
Utropspris
600 EUR
Louis Vuitton, "Pochette", väska.
1 tim 44m
Louis Vuitton, "Pochette", väska.
Aktuellt bud 
242 EUR
Utropspris
300 EUR
Gucci resväska.
3 tim 14m
Gucci resväska.
Aktuellt bud 
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Burberry, väska "Beaton".
22 tim 24m
Burberry, väska "Beaton".
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Porsche x Rimowa, picknickset, 2000-tal.
23 tim 16m
Porsche x Rimowa, picknickset, 2000-tal.
Aktuellt bud 
7 300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gucci, "Mini Swing", väska.
1d 2 tim
Gucci, "Mini Swing", väska.
Aktuellt bud 
300 EUR
Utropspris
400 EUR
Louis Vuitton, väska, "Venus", 2016.
1d 22 tim
Louis Vuitton, väska, "Venus", 2016.
Aktuellt bud 
12 000 SEK
Utropspris
16 000 SEK
Mulberry, väska.
1d 22 tim
Mulberry, väska.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Burberry, väska.
2d
Burberry, väska.
Aktuellt bud 
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, pläd, "Avalon".
2d 19 tim
Hermès, pläd, "Avalon".
Aktuellt bud 
11 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Chanel, ryggsäck.
2d 19 tim
Chanel, ryggsäck.
Aktuellt bud 
26 666 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Louis Vuitton, väska "Wallet On Chain Ivy".
3d 18 tim
Louis Vuitton, väska "Wallet On Chain Ivy".
Aktuellt bud 
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Isabel Marant, väska.
3d 18 tim
Isabel Marant, väska.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chloé, väska.
3d 18 tim
Chloé, väska.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, "Alma", väska.
4d
Louis Vuitton, "Alma", väska.
Aktuellt bud 
150 EUR
Utropspris
500 EUR
Celine, resväska, vintage.
4d 20 tim
Celine, resväska, vintage.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Chanel, "Double flap bag", väska.
4d 21 tim
Chanel, "Double flap bag", väska.
Aktuellt bud 
1 000 EUR
Utropspris
3 500 EUR
Mulberry portfölj.
5d 2 tim
Mulberry portfölj.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Louis Vuitton, väska "Mini Looping" Frankrike 2002.
6d
Louis Vuitton, väska "Mini Looping" Frankrike 2002.
Aktuellt bud 
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Louis Vuitton, 2 st pouch.
6d
Louis Vuitton, 2 st pouch.
Aktuellt bud 
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Louis Vuitton, väska "Looping MM" Frankrike 2002.
6d
Louis Vuitton, väska "Looping MM" Frankrike 2002.
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Yves Saint Laurent, "Jamie" väska.
6d
Yves Saint Laurent, "Jamie" väska.
Aktuellt bud 
300 EUR
Utropspris
400 EUR
Christian Dior, "Book Tote", väska.
6d
Christian Dior, "Book Tote", väska.
Aktuellt bud 
1 200 EUR
Utropspris
1 800 EUR
Louis Vuitton, "Locky BB" väska.
6d 1 tim
Louis Vuitton, "Locky BB" väska.
Aktuellt bud 
100 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Louis Vuitton, "Hudson GM", väska.
7d
Louis Vuitton, "Hudson GM", väska.
Aktuellt bud 
100 EUR
Utropspris
800 EUR
Gucci, väska, "Marmont", 2018.
7d 23 tim
Gucci, väska, "Marmont", 2018.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
8 000 SEK