451 föremål
Bord, möjligen Danmark, 1910/20-tal.
19m 26s
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Snedklaffssekretär, omkring år 1800.
23m 26s
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fladdermusfåtölj OX Danmark 2000-tal.
51m 26s
3 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sidobord 1900-talets första hälft.
53m 26s
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Oscar Antonsson, spegel, Ystad Tenn 1929.
59m 26s
4 001 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bord, ett par, gustaviansk stil, 1800-tal.
1 tim 51m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, Swedish Modern, 1950-tal.
1 tim 57m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hatthylla, 1900-talets mitt.
1 tim 59m
Hatthylla, 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sekretär, 1700/1800-tal.
2 tim 1m
Sekretär, 1700/1800-tal.
400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Piet Hein Eek, vilstol, "Jassa", IKEA.
2 tim 17m
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, 1950-tal.
3 tim 5m
Fåtölj, 1950-tal.
470 EUR
Utropspris
800 EUR
Fåtöljer ett par 1900-talets första hälft.
3 tim 55m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhyllor 2 st 1930/40-tal.
3 tim 57m
Bokhyllor 2 st 1930/40-tal.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Trädgårdsstolar 4 st 1900-talets mitt.
4 tim 13m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå 1900-talets första hälft.
4 tim 33m
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
4 tim 39m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Ateljé Glas & Trä, Hovmantorp 1957.
21 tim 56m
650 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Paraplyställ, omkring 1900.
22 tim 29m
Paraplyställ, omkring 1900.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, sent 1800-tal.
23 tim 27m
Matbord, sent 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Klädskåp, 1800-talets slut.
23 tim 39m
Klädskåp, 1800-talets slut.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kubbstol, 1945.
23 tim 53m
Kubbstol, 1945.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Skåp/piedestal, tidigt 1900-tal.
23 tim 59m
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Schäslong, 1800-talets slut.
1d
Schäslong, 1800-talets slut.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tamburmajor 1900-talets andra hälft.
1d
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa 1900-talets första hälft.
1d
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Svante Skogh, matbord "Vindö" sent 1900-tal.
1d
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hallmöbel 1900-talets första hälft.
1d
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel 1900-tal.
1d
Spegel 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp 1900-talets första hälft.
1d
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal.
1d 2 tim
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
1d 2 tim
1 666 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
1d 2 tim
Skänk, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, 1900-talets andra hälft.
1d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
1d 2 tim
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, funkis, 1930-tal.
1d 2 tim
Byrå, funkis, 1930-tal.
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Piedestaler, ett par, 1900-talets andra hälft.
1d 2 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK