40 föremål
Cassone / kista, Italien delvis 1600-tal.
11 tim 14m
2 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Eldhundar, ett par, 1900-talets andra hälft.
11 tim 24m
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stegpall, Italien, 1900-talets mitt.
1d 13 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tamburmajor/Rockhängare sent 1900-tal.
3d 5 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
4d 11 tim
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dagbädd, Dux, 1970-tal.
6d 13 tim
Dagbädd, Dux, 1970-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK