TESERVISDELAR, 11 st, glas, Wilhelm Wagenfeld, Jenaer Glaswerke, omkring 1900-talets mitt.

Tekanna, mjölkkanna, samt koppa med fat.

Obetydl slitage.

Lähtöhinta
1 200 SEK