ORDENSMINIATYRER, 5 st, på släpspänne troligen av guld, 1900-talets början.

Turkiska Medjidieorden, Preussiska Kronorden, Ryska St Anna orden, Italienska Kronorden, Rumänska Kronorden. Kedjans l 8.

Emaljskador. Mittdekor saknas. Slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK