PARTI SILVER, 27 delar, Ryssland, olika mästare, mest S:t Petersburg, sent 1800- till tidigt 1900-tal.

12 matskedar, 2 bakverksbestick, såssked, 5 teskedar, 2 sockerskedar, 2 teskedar, sockertång, gräddsnipa, bitsockerskål.

Slitage, ojämheter, intryckningar. Monogramgravyrer.

Lähtöhinta
3 500 SEK