PARTI LEKSAKSBILAR, 13 st, metall, 1900-talets mitt.

Modell av Volvo PV4 1927 model. Pendüpet, mekanisk leksaksmotorcykel, Ungern. New Sedan, mekanisk leksaksbil, Kina. Friction Coach, mekanisk leksaksbuss, Kina. 9 mindre leksaksbilar från bl a Tri-ang, Tekno, Dinky Toys, Lesney.

Slitage och skador.

Lähtöhinta
800 SEK