Teak. 4 stolar med klädda sitsar. Matbord längd 135 cm, bredd 90 höjd 74 cm. Med underliggande utdragbara iläggsskivor á ca 51 cm.
Bruksslitage. Klädsel med fläckar. Bordsskiva med fläckar samt repor.
Kun olet suorittanut maksun voit tilata kuljetusken Omat Sivut -osion kautta