PLAKETTER, 5 st, brons, Arnold Hartig. 1900-tal.

Runda med porträtt av kompositörerna: Beethoven, Wagner, Brahms, Haydn, Mozart, diam 7,5 cm.

Slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK