Elsa Rook

(Ruotsi, ?-2007)
Elsa Rook
(Ruotsi, ?-2007)

ELSA ROOK, olja på duk. Signerad.

68x68 cm.

Mindre ytslitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS