JOHAN WAY, Miniatyr, signerad och daterad 1825.
"Carl af Geijerstam" (1802-1861). Gouache på ben 5 x 4 cm. I ram av 14K guld ej stämplad. Etui, troligen original medföljer.
Ej examinerad ur ram.