Johan Way

(Ruotsi, 1792-1873)
Johan Way
(Ruotsi, 1792-1873)

JOHAN WAY, Miniatyr, signerad och daterad 1825.

"Carl af Geijerstam" (1802-1861). Gouache på ben 5 x 4 cm. I ram av 14K guld ej stämplad. Etui, troligen original medföljer.

Ej examinerad ur ram.

Lähtöhinta
5 000 SEK