VÄSKA/PORTFÖLJ, "Porte Documents Voyage", Louis Vuitton.
Monogramcanvas med naturfärgade skinndetaljer, gula stickningar. Beslag och dragkedja i mässing. Fodrad i brunt, invändigt flera fack varav ett större med dragkedja. Stämpelmärkt LOUIS VUITTON PARIS made in France. Längd 40 cm, bredd 29 cm, höjd ca 6 cm.
Slitage, repor och märken. Mindre fläckar och missfärgning. Invändigt foder med skador.