LJUSSTAKAR, ett par, mässing, barock, 1700-tal.

Kvadratiska fotplattor med kulfötter. Balusterformade skaft. Höjd 19 cm.

Bruksslitage. En med spricka i fotplattan. Något ostadiga. Märken.

Lähtöhinta
4 000 SEK