Tudelat. Målat. Överdel med dörrpar och bakomliggande hyllplan. Underdel med dörrpar och bakomliggande hyllplan. Bredd 102. Djup 65. Höjd 222 cm. Nyckel finns.
Senare målning. Torrsprickor. Slitage, repor och märken. Avainet sisältyvät.