707451

DÖRRSTOP SAMT FIGUR, gjutjärn, 1900-tal.

Målade. Dörrstopp i form av ryttare till häst, höjd 21 cm. Figur i form av sjuksköterska, höjd 14 cm.

Slitage, repor och märken. Färgbortfall.

Lähtöhinta
1 500 SEK