705275

TESKRIN, empire.

TESKRIN, empire.

Fanerat med mahogny, rektangulärt, tre fack med blandningsskål samt två tedosor i pressglas, lock av mässing, längd 30, bredd 14, höjd 16 cm.

Flertalet kantnagg, skrinet med bruksslitage, repor, fanerskador. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
2 000 SEK