Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, ej signerad, omkring år 1900.

"Amy 1892". Oval. 29 x 22 cm.

Någon repa.

Alkuperä - Provenienssi

Skrivet a tergo: Målad av Sten Lewenhaupt, greve.

Lähtöhinta
1 500 SEK