SOFFA, AB Wilo, Nybro. 1950-/60-tal.

Stoppad klädsel i grön textil. Tre lösa sittplymåer. Ben i bok. Längd 183 cm, höjd 80 cm.

Smärre slitage. Smärre fläckar och tråddragningar.

Lähtöhinta
3 000 SEK