Dekor av betor och grönsaker. Fyra djupa tallrikar, varav två är gröna och två är röda, diameter 21 cm. Tre gröna mattallrikar, diameter 24 cm. Samt ett uppläggningsfat, längd 29,5 cm.
Bruksslitage. Repor. Mindre missfärgningar.
Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?