SIDOBORD/SÄNGBORD, ett par. "Novett", IKEA. 1960-tal.

Ek. Profilerade och uppsvängda kanter vid vardera långsida. Längd 58 cm.

Smärre slitage, repor och stötmärken.

Lähtöhinta
2 000 SEK