SIDEBOARD, 1900-talets första hälft.

Teak. Mittdel med fem lådor. Två skjutbara dörrar med bakomliggande hyllplan. Längd 160. Djup 43. Höjd 80 cm.

Slitage. Repor och märken. Ett hyllplan saknas.

Lähtöhinta
3 000 SEK