ERNFRIED WAHLQVIST, Olja på duk, signerad E.W.
Gamla Stan och Riddarhuset. Duk 26 x 36 cm. Samtida förgylld och bronserad ram.
Krackelerad. Gulnad fernissa.
Bukowski auktioner AB