WASSILY KANDINSKY, färglitografi, monogramsignerad och daterad i trycket 23, numrerad 297/400.
Utan titel, bildyta 35 x 36 cm.
Ej examinerad ur ram. Ej examinerad ur ram, fuktfläckar, blekt, gulnad.