KLÄDSKÅP, 1950.

KLÄDSKÅP, 1950.

Björk. Dörrpar med bakomliggande hyllinredning. Bredd 114 cm, djup 50 cm, höjd 147 cm. Monogramsignerad VP 1950. Nyckel finns.

Repor, torrsprickor, märken. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
5 000 SEK