Charles Octave Levy

(Ranska, 1820-1899)
Charles Octave Levy
(Ranska, 1820-1899)

CHARLES OCTAVE LÉVY, efter, skulptur, patinerad zink, 1900-tal, signerad.

Kvinna i draperad klänning. Höjd 38 cm.

Sedvanligt ytslitage, skav. Skada på kvisten i handen.

Lähtöhinta
1 500 SEK