TAKPLAFOND, 1900-talets mitt. Höjd ca 18 cm.

Stomme av mässing. Kupa av opakglas. Tre ljuspunkter. Diameter 30 cm.

Ej funktionstestad. Några repor och märken. Fläckar.

Lähtöhinta
1 500 SEK