KAFFESERVIS, 34 delar, porslin, Musselmalet, Royal Copenhagen samt Bing & Gröndal.
12 kaffekoppar med fat, 12 assietter, 3 fat, 4 askfat, kaffekanna, gräddkanna samt sockerskål.
Mindre slitage och enstaka nagg.