651693

FICKUR, silver, savonett, urtavla märkt Georges Ducommun Le Locle, 1900-talets första hälft.

Vitemaljerad urtavla med svarta romerska siffror och sekundvisare. Innerboett av nickel. Boett med kartusch. Diameter 60 mm.

Ej funktionstestad. Smärre bruksslitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK