BORDSLAMPA, Carl Fagerlund, Orrefors, 1900-talets andra hälft.

Mässing samt glas. Höjd 53 cm.

Sedvanligt ytslitage, anlupen, ej funktionstestad. Större glasbit avslagen.

Lähtöhinta
1 500 SEK