FÅTÖLJER, 1 par, "Sirocco", Arne Norell, 1900-talets andra hälft.
Stomme av ek. Rygg, sits och armlän av läder. Lös plymå i sits.
Slitage, repor och märken. Fläckar. Några mindre bristningar.