REINHOLD LJUNGGREN, färglitografi, signerad och numrerad 101/400 samt BOK,"Oanat - osett", av Sven Delblanc.
"Aftonlampan". Bladstorlek 31,5 x 28,5 cm. Litografi och bok i kassett. Utgiven av Grafioteket, Stockholm.
Bruksslitage. Litografin ej inramad.