SOFFBORD/SATSBORD, 5 delar, 1900-talets andra hälft.

Ett större och fyra mindre kvadratiska bord. Bemålade metallunderreden, glasskivor. Det större längd 101, bredd 101, höjd 51 cm. De mindre 48 x 48, höjd 48 cm.

Slitage, färgbortfall, färgflagor. Något anfrätta.

Lähtöhinta
3 000 SEK