BRICKA, silver. Aleksandr Nikolayevich Mitin, Sankt Petersburg. Verksam 1842-1877. Vikt ca 673 gram.

Uddig form med två handtag. Längd ca 37, bredd ca 23 cm.

Slitage, repor.

Lähtöhinta
4 000 SEK