626658

ÖRHÄNGEN, ett par, 14K vitguld med odlade saltvatten pärlor och små diamanter. Vikt ca 7,28 g.

Krämtonade. Stift med säkerhet mekanism. Ø ca 11,13 mm. Höjd 2,4 cm.

Färg lite ojämn mellan två örhängen. Mindre ytaskador. Mindre slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK