BORD, 1900-talets andra hälft.

Mahogny. Tredelad pelarfot. Längd 46. Bredd 47. Höjd 71 cm.

Slitage, repor och märken. Skiva med missfärgningar och fläckar. Torrsprickor. Lagning på skiva.

Lähtöhinta
1 500 SEK